IKEA Soroksár

Kádas György Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, "Együtt a holnapért" Alapítvány

Szervezet típusa
Bez typu
3.
hely

Az alapítvány az intézményünk sajátos nevelési igényű óvodás, általános iskolás és készségfejlesztő iskolás tanulóinknak nyújt támogatás, például programokhoz és SNI tehetséggondozáshoz való hozzájárulás.

135 szavazat
900 000 Ft a berendezések értéke

Mivel foglalkozunk

Az alapítvány több mint 20 éve jött létre abból a célból, hogy az intézményünk sajátos nevelési igényű /autizmussal élő, enyhe és középsúlyos értelmi fogyatékos/ óvodás, általános iskolás és készségfejlesztő iskolás tanulóinknak támogatást nyújtson. Az alapítvány segíti a tanulmányi kirándulások, gyermekprogramok színesebb, élménydúsabb megvalósítását, és hozzájárul az SNI tehetséggondozáshoz.

Miben van szükségünk segítségre

Az ebédlőnk négyszemélyes asztalait és székeit szeretnénk kicserélni. Az ebédlő 100 m2-es, ahol 20 asztal és 80 darab szék található. Az asztalok nagyon régiek, már nem elég stabilak, ahogyan a székeink sem. Naponta előfordul, hogy tönkremegy egy-egy szék, amelynek hol a lába törik ki, hol az ülőkéje válik el. Szeretnénk stabil asztalokat és székeket az SNI tanulóink biztonságos étkeztetéséhez.

Miért jelölt minket

Ebben az iskolában a sajátos nevelési igényű tanulók /autista, enyhe és középsúlyos értelmi fogyatékos/ nevelése, oktatása folyik. Évről-évre nő az iskola tanulóinak létszáma. Nagyon elhasználódtak az ebédlő asztalok és székek. Gyakran a szék lába elhajlik,ami eléggé balesetveszélyes.